'Bedrag ineens' opnieuw uitgesteld: 1 juli 2026
Lees verder
In het nieuwe stelsel verandert het beleggingsbeleid van Pensioenfonds ING. We worden als Fonds minder risicomijdend, omdat uit het risicopreferentie-onderzoek is gebleken dat deelnemers willen dat we met onze beleggingen meer risico nemen.
Grote vraag die onder velen leeft, is: blijft mijn pensioenuitkering nog wel stabiel? Of krijgen gepensioneerden, als je pensioen meer gaat meebewegen met de economie, straks elke maand een andere pensioenuitkering?
Om u gerust te stellen: uw pensioenuitkering wordt net als nu niet meer dan eens per jaar aangepast. In de rubriek Vraag van nu op de speciale themawebsite nieuwpensioen gaan we uitgebreid op deze vraag in. U kunt verschillende artikelen lezen, waaronder interviews met actuaris Henk Bruins en beleggingsstrateeg Sibrand Drijver. Ook kunt u er een animatie bekijken over de manier waarop pensioenverhogingen werken in het nieuwe stelsel.
Ga direct naar de Vraag van nu.